PLANINARSKI DOM

Naše društvo je započelo sa izgradnjom planinarskog doma u Masnoj luci. Ovdje možete kliknuti i pogledati idejno rješenje doma. Dom.pdf

Pravilnik o izgradnji planinarskog doma možete vidjeti klikom na ovaj link Pravilnik o izgradnji doma

Aktivnosti na izgradnji planinarskog doma

images/Dom_ravnanje_14.jpgNakon što smo ovog ljeta uspješno odradili dvije velike organizacije: Memorijalni skup planinara u Masnoj Luci i Dane planinara Herceg Bosne na Vučipolju vratili smo se našim ''redovitim'' aktivnostima među kojima su usponi na Čvrsnicu i Vran s kolegama iz Varaždina i Karlovca, zatim uspon na Vilinac ''Ćurdinom stazom'' i još nekoliko manjih uspona. Pored uspona naše društvo od svog osnutka intezivno radi na prisicanju i obilježavanju planinarskih staza kojih smo do sada obilježili preko 100 kilometara.

Opširnije...

Potkategorije

park1940300
park2940300
park4940300
park5940300