Najava: Dani planinara Herceg Bosne 2019 - Cincar

images/DP HB Cincar.jpgObavještavamo sve naše članove da će se 17. i 18. 08. 2019. godine na platou Kruzi u podnožju Cincara u Livnu održati 23. po redu Dani planinara Herceg Bosne u organizaciji PD ''Cincar'' iz Livna. Molimo sve one koji su zainteresirani za ići da se jave što prije kako bi organizatorima mogli proslijediti informacije o broju ljudi i planirati organizaciju odlaska. Detaljnije informacije kao i program održavanja možete pogledati na plakatu ispod.

 

images/DP HB Cincar.jpg

Plan našeg društva je da se krene u petak u popodnevnim satima kako bi na vrijeme stigli i postavili kamp, a oni koji ne mogu ići u petak neka se pridruže u subotu. Pozivamo sve članove da se odazovu u što većem broju jer ko pođe neće požaliti.

 

UO HPD Pločno

 

Template Design free joomla templates

park1940300
park2940300
park4940300
park5940300